Çekmeköy Yaz Spor Okulu

/Kamplarımız/Yaz Kamplarımız/Çekmeköy Yaz Spor Okulu

Çekmeköy Yaz Spor Kampı Kayıtlarımız Başladı!

Yaz spor okulumuz haftanın 5 günü Çekmeköy'de Prestij Koleji açık ve kapalı spor alanlarında gerçekleşecektir. Yaz okulumuzun gerçekleşeceği tesisimizde açık tenis kortu, açık basketbol - voleybol sahası, açık futbol sahası, kapalı alanlarımızda yarı olimpik yüzme havuzu ve kapalı spor salonumuz mevcuttur. 

Görsel sanatlar derslerimizde seramik, ahşap boyama, resim atölyelerimiz de derslerimiz gerçekleşecektir. Aktiviteler de ise baminton, satranç, eğitsel oyunlar da öğrencilerimiz harika bir yaz okulu deneyimi yaşayacaklardır.
 
24 Haziran'da başlayacak olan yaz spor okulumuzda derslerimiz sabah saat 09.00 da başlayacak, 18.00 de son bulacaktır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı tüm öğrencilerimiz için en sağlıklı koşullarda tesisimizin mutfağında hazırlanacaktır.
 
Çekmeköy ve Sancaktepe bölgelerinde 10 yıldır çalışmalarını büyük bir özveri ve başarı ile yürüten Beşiktaş JK Çekmeköy - Sancaktepe Spor Okullarının akademili ve profesyonel antrenörleri tüm ekibi ile yaz spor okulumuzda görev alacaklardır.
 
Çalışan ailelerimizi düşünerek sabah 07.30 da tesisimizde antrenörlerimiz bulunacaklardır. Yaz spor okulumuz da yer alan öğrencilerimiz tüm branşlarımızda eğitim görecektir.
 
Çekmeköy Prestij Kolejin'de gerçekleşecek yaz spor okulunda tüm bölgelere servis imkanımız olacaktır.
 
Ailelerimiz çocuklarını gün boyunca whatsapp dan canlı olarak ne yaptıklarını takip edebilecek, görsel ve video görüntüleri ile içleri rahat bir şekilde gözlemleyeceklerdir.