2019 Antalya Kış Kampımız Nasıl Geçti

/Kamplarımız/Kış Kamplarımız/2019 Antalya Kış Kampımız Nasıl Geçti

Basketbol ve Voleybol Turnuva Kampımız sona erdi.

Harika bir kamp donemi daha geçirdik. Kızlarımız burada harika maçlar ortaya koydular. Yıldız takımımız set vermeden 6 maçınıda kazanarak şampiyon oldu.

 

Midi takımımız da turnuvada şampiyon olarak tamamladılar. Mini A takımımız 3. olarak tamamlarken Mini B takımımızda 5. olarak turnuvayi tamamladılar. Tüm voleybol ekibimizi oyuncu ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz..

Basketbolda da tüm yaş kategorilerinde maçlar yaptık. U14 takımımız 2 . olurken U12 takımımız 1. olarak turnuvayı tamamladı. 10 takımımız 2. U11 ise 4 olarak harika bir tunuva kampı deneyimi yaşadılar. Maçlar dışında arkadaşlıklarımızı pekiştiren bir çok olay yaşandı. Büyük tecrübeler edindik sporcularımız ile birlikte. Kampımız da her anlamda istediğimiz hedeflere ulaştık.

 

Başta antrenör arkadaşlarım ve bize güvenip çocuklarını emanet eden velilerimizi olmak üzere; fotoğraflarımızın size ulaşmasını sağlayan Alihan Pulluk a, muhteşem videolar ile hepimizin yüzünü gülümseten Yavuz Civelek e Otelde bizi en güzel şekilde ağırlayan Kaya Otel  tüm çalışanlarına Gürsel Bey e ve Nuri Kafadar a çok teşekkür ederiz.

 

Fotoğraf Albümümüze Galeri Kısmından ulaşabilirsiniz.