Antrenörlerimiz

/Ekibimiz/Antrenörlerimiz/Antrenörlerimiz

Erhan Er

ERHAN ER

İstanbul Beykoz doğumludur. Marmara Üniversitesi Antrenörlük bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini de almıştır.

3. Kademe Kıdemli antrenörlük belgesi bulunan ve kondisyonerlik eğitimi alan antrenörümüz, antrenörlük kariyerinde; 2. Lig şampiyonluğu, Üniversite Ligi Türkiye şampiyonluğu , 1. Lig’de play-off’a yükselme ve altypaılarda çeşitli kategorilerde başarılar elde etmiştir.

2019 yılından beri BJK Çekmeköy Spor Okulları ve Çekmeköy İstanbul Spor Kulübü’nde voleybol antrenörü olarak görev almaktadır. Ayrıca aynı yıldan itibaren Beykoz Üniversitesi okul takımını da çalıştırmaktadır .


Yusuf Güngör

YUSUF GÜNGÖR

Kulübümüz antrenörlerinden Yusuf Güngör 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Trakya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi bölümünde eğitim görmektedir.

1.Kademe Antrenörlük belgesine sahiptir. 2017-2019 yılları arasında Gök Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda Edirne 22 Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda Sultangazi BGSK, 2021 yaz döneminde Beykoz Belediyesi takımlarında antrenörlük yapmıştır.

2021 Ekim ayı itibariyle Çekmeköy İstanbul SK ve Beşiktaş Çekmeköy Spor Okulları’nda aktif olarak antrenörlük yapmaktadır.


Barış Doğan

BARIŞ DOĞAN

2003 doğumlu antrenörümüz Barış Doğan, okul takımları ile ilk başarılarını almıştır. Pendik Voleybol ve Kartal Anadolu formalarını giyen antrenörümüz, Kartal Anadolu’nun Türkiye şampiyonalarına katılmaya hak kazanan genç takımında yer almıştır. Fenerbahçe Üniversitesi’nin antrenörlük bölümünde eğitimini sürdüren antrenörümüz İstanbul 2.’si ve Türkiye 3.’sü olan Fenerbahçe Üniversitesi voleybol takımında yer almaktadır.


Tuğba Altın

TUĞBA ALTIN

Kulübümüz antrenörlerinden Tuğba Altın, 2013 yılında voleybol oynamaya başlayıp Kanlıca Spor KUlübü, Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor KUlübü ve Uno Spor Kulübü’nde yer almıştır.

2004 doğumlu genç antrenörümüz 2. lig takımlarında sözleşmeli olarak yer alıp dereceler yapmıştır, genç takım kategorisinde İstanbul şampiyonu olan takımda yer alan antrenörümüz, altyapıda süper lig kadrosunda yer almıştır.

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün alt yapısından çıkan antrenörümüz daha sonra aynı kulüpte antrenörlük de yapmıştır.


Beyza Yavuz

BEYZA YAVUZ

2004 doğumlu antrenörümüz Beyza Yavuz Rumeli Üniversitesi Spor Akademisi'nde Spor Yöneticiliği öğrenimini sürdürmektedir. 2017 - 2021 yılları arasında Kartal Belediyesi, 2022-2023 sezonunda ise Kartal Anadolu kulüplerinde aktif voleybol oynamıştır.

Aktif oyuncuyken antrenörlük kariyerine de başlayan Beyza Yavuz, 2021-2022 sezonunda Kartal Belediyesi ve Anadolu Marmara kulüplerinde, 2022-2023 sezonunda da Kartal Anadolu kulübünde antrenörlük yapmıştır.


Berfu Güçkıran

BERFU GÜÇKIRAN

Kulüp koordinatörümüz Berfu Güçkıran 1994 yılında İstanbul’da doğdu. 2004 yılında Vakıfbank Spor Kulübü’nde voleybola başladıktan sonra Fenerbahçe Spor Kulübü, Altınyurt Spor Kulübü ve 2. Lig A takımlarında yer aldı.

Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünü %100 burslu olarak bitirip, Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı.